2021-08-02

На Кубку України з боксу в Маріуполі спортсмени ШВСМ Донецької області здобули 6 медалей

Першим змаганням з боксу всеукраїнського рівня серед елітних спортсменів, на якому впроваджені нові вагові категорії, відповідно до змін, прийнятих Радою директорів AIBA, став Кубок України серед чоловіків – 53-й Меморіал Макара Мазая, присвячений пам’яті славетного сталевара. Турнір з 26 липня по 1 серпня прийняв оновлений спорткомплекс «Іллічівець» міста Маріуполь.

Кращих у 12 із 13 нових вагових категоріях (48 кг, 51 кг, 57 кг, 60 кг, 63,5 кг, 67 кг, 71 кг, 75 кг, 80 кг, 86 кг, 92 кг, +92 кг; учасників не було тільки в категорії 54 кг) протягом тижня визначало понад 100 боксерів. Від господарів Кубку України, команди Донеччини, виступили 12 спортсменів – серед них Школу вищої спортивної майстерності регіону представили 7 боксерів, яких підготували тренери Ярослав Підмастерчик та Анатолій Переяслов.

Три «золота», два «срібла» і три «бронзи» (у активі спортсменів ШВСМ Донецької області – 3 «золота», 2 «срібла» і 1 «бронза») дозволили нашому регіону здобути перемогу в підсумковому командному заліку, де другою стала збірна Києва з 7 медалями (2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові), третьою – збірна Чернігівської області (2 золоті, 2 бронзові).

Майстер спорту України міжнародного класу Дмитро Рибалко святкував перемогу у ваговій категорії 80 кг. Кращим у категорії 51 кг став майстер спорту України Олександр Корнєв.

У ваговій категорії 71 кг на п’єдестал пошани піднялися два представники ШВСМ з Маріуполя: на першу сходинку – майстер спорту України міжнародного класу Максим Пилипець, на другу – Іван Репецький.

Срібним призером у категорії 75 кг став майстер спорту України Пилип Акілов, бронзовим у категорії 67 кг – Закаріа Джалілов.

Відзначимо, що Рибалко, Корнєв, Пилипець, Репецький, Акілов є представниками міста Маріуполь, Джалілов – міста Костянтинівка.