Олімпійські ігри в Парижі

2022-12-13

Борці Донеччини здобули «золото» і «бронзу» на Кубку світу в США

10 та 11 грудня в американському Коралвілі відбулися змагання Кубку світу з боротьби вільної, що зібрали найсильніші команди планети.

Тріумфальним став виступ жіночої збірної України, яка вперше в історії турніру виграла «золото» – раніше це вдавалося тільки Японії, Китаю та США. У складі української команди Донеччину у ваговій категорії 65 кг гідно представила майстер спорту міжнародного класу з міста Бахмут Катерина Зелених.

Українки в другому раунді з блискучим рахунком 7:3 здолали опір команди Монголії. Впертим і непоступливим вийшло протистояння зі збірною Японії – рахунок 5:5 вийшов на користь наших борчинь завдяки більшій кількості набраних балів у сутичках. У фіналі спортсменки України в дуже емоційній запеклій боротьбі перемогли суперниць із Китаю – 6:4.

Ось імена володарок командного Кубку світу в США: Оксана Лівач (50 кг), Альбіна Рілля (53 кг), Аліна Грушина (55 кг), Юлія Ткач-Остапчук (57 кг), Ірина Бондар (59 кг), Ірина Коляденко (62 кг), Катерина Зелених (65 кг), Тетяна Сова-Ріжко (68 кг), Алла Белінська (72 кг), Анастасія Осняч-Шустова (76 кг).

Ще одну нагороду до скарбнички Донеччини та України за підсумками чоловічих змагань у Коралвілі додав заслужений майстер спорту Олександр Хоцянівський, який виступає у ваговій категорії 125 кг і представляє місто Маріуполь. Він здобув «бронзу» у складі збірної світу, що протистояла командам Японії, Ірану та Грузії.

Національна команда з боротьби дякує Збройним Силам України за неймовірну стійкість, що дозволяє спортсменам тренуватися та гідно захищати честь країни на світовій арені!

Поділитися

теги: > >

Наші партнери