Олімпійські ігри в Парижі

2023-12-07

Do like Olympians із провідною легкоатлеткою Донеччини Вікторією Ткачук

Регіональний олімпійський осередок Донеччини 6 грудня провів захід у рамках Всеукраїнського проєкту серед дітей та молоді #DolikeOlympians, ініціатором якого є Національний олімпійський комітет.

У режимі онлайн 33 учні загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Покровської міської ради зустрілися з провідною легкоатлеткою Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Вікторією Ткачук – майстром спорту України міжнародного класу, срібною призеркою чемпіонату Європи 2022 року з бігу на 400 м з бар’єрами, учасницею Олімпійських ігор 2016 року, фіналісткою Олімпійських ігор-2020, володаркою ліцензії на участь у Олімпійських іграх-2024.

Вікторія в спілкуванні з дітьми охоче розповіла про свої перші кроки в спорті та найвищі здобутки на міжнародній арені, про відносини з батьками, про те, як вчилась у школі, та що її мотивує на нові досягнення, поділилася власним досвідом, як досягати поставлених цілей. Хлопці й дівчата отримали від багаторазової чемпіонки та рекордсменки України цікаву інформацію про історію, символи Олімпійських ігор та олімпійські цінності, якими є повага, дружба, натхнення, рівність, досконалість, сміливість, завзятість.

Титулована спортсменка разом із вчителькою фізичної культури Покровської ЗОШ №2 Юлією Сухомлиновою також подарували школярам заряд енергії та бадьорості, провівши запальну руханку та спортивно-патріотичний челендж до Дня Збройних Сил України.

Під час теплого спілкування з дітьми Вікторія Ткачук наголосила, що регулярні заняття фізичною активністю та здоровий спосіб життя є запорукою міцного здоров’я й гарного самопочуття, побажавши малечі якомога більше радісних миттєвостей.

До заходу також долучилися: представниця Відділення НОК України в Донецькій області Каріна Ваноян, директорка Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тетяна Попова та її заступниця Валентина Макогон, вчитель фізичної культури цього закладу Наталія Дереча.

Відзначимо, що головною метою проєкту #DolikeOlympians є сприяння здоровому та активному способу життя, популяризація видів спорту, фізичної культури та олімпійської освіти серед дітей та молоді.

Поділитися

теги: >

Наші партнери