Олімпійські ігри в Парижі

2023-04-06

DO like Olympians для дітей-переселенців із провідними спортсменами Донецької області

5 квітня в Києві відбувся яскравий захід у рамках всеукраїнського проєкту #DolikeOlympians, ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет.

Напередодні Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру діти-переселенці з Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької й Харківської областей зустрілися з провідними атлетами Школи вищої спортивної майстерності Донеччини.

З метою допомогти дітям розширити світогляд про олімпійський рух та його цінності на захід завітали: Дмитро Кірпулянський – заслужений майстер спорту України з сучасного п’ятиборства, учасник Олімпійських ігор 2008 та 2012 років, володар нагород чемпіонатів світу та Європи, член комісії НОК України «Антураж атлета», член виконкому Відділення НОК України в Донецькій області; Андрій Гарбар – майстер спорту України міжнародного класу з тхеквондо (ВТФ), бронзовий призер чемпіонату Європи серед чоловіків, чемпіон Європи серед молоді; Артем Гарбар – майстер спорту України з тхеквондо (ВТФ), бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи.

Спортсмени провели для хлопців і дівчат динамічну руханку, яка подарувала кожному заряд енергії та бадьорості.

Під час теплого спілкування з малечею олімпійці наголосили, що регулярні заняття фізичною активністю і здоровий спосіб життя є запорукою міцного здоров’я й гарного самопочуття, та побажали дітям якомога більше радісних миттєвостей.

На завершення юні учасники отримали подарунки. Також позитивні враження від заходу будуть надовго збережені завдяки численним фото і відео.

Поділитися

теги:

Наші партнери