Олімпійські ігри в Парижі

2022-11-22

DO like Olympians із юними легкоатлетами Донецької області

Вихованці відділення легкої атлетики Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з Донеччини долучилися до всеукраїнського проєкту «Do like Olympians», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет.

У рамках заходу, проведеного на базі Любешівської ДЮСШ Волинської області, діти мали чудову можливість розширили свій світогляд про олімпійський рух та його ідеали. З вітальним словом до учнів звернулася член виконкому Відділення НОК України в Донецькій області, директор Школи вищої спортивної майстерності регіону Крістіна Русінова. Про олімпійські цінності розповів заслужений тренер України з легкої атлетики Костянтин Степанцов, який виховав бронзову призерку Олімпійських ігор-2008 з бігу на 1500 м Наталію Тобіас.

Динамічну руханку для хлопців і дівчат провела легкоатлетка Дар’я Дубенець – учасниця ХVІ Європейського юнацького олімпійського фестивалю, що відбувся в Банській Бистриці 24-30 липня 2022 року. А після цього на дітей чекали різноманітні естафети. Захід подарував всім присутнім заряд гарного настрою, бадьорості та неабиякої мотивації для подальших звершень.

На завершення юні спортсмени отримали подарунки від НОК України та зробили спільне фото на згадку.

Відзначимо, що головною метою проєкту #DolikeOlympians є сприяння здоровому та активному способу життя, популяризація видів спорту, фізичної культури та олімпійської освіти серед дітей та молоді.

Поділитися

теги:

Наші партнери