Олімпійські ігри в Парижі

2021-02-25

«Do like Olympians» для школярів Бахмута з Артемом Піддубним та Кристиною Юрчук

25 лютого в Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 12 відбулося свято здоров’я та спорту в рамках Всеукраїнського проєкту Національного олімпійського комітету «Do like Olympians».

До дітей завітали майстри спорту України з легкої атлетики Артем Піддубний та Кристина Юрчук, директор Школи вищої спортивної майстерності, член виконкому Відділення НОК України в Донецькій області Крістіна Русінова та представник Відділення НОК України в Донецькій області Каріна Ваноян.

Гості заходу акцентували увагу школярів на користі занять руховою активністю, історії олімпійських видів спорту та інформації про видатних спортсменів Донеччини, які гідно представляють нашу державу на міжнародній арені. Артем Піддубний поділився своїм досвідом участі у змаганнях з марафонського бігу, Кристина Юрчук розповіла про успішні виступи на чемпіонатах України та чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з бігу на 60 метрів з бар’єрами.

Позитивні емоції, веселий настрій і заряд бадьорості були гарантовані дітям під час фізичних активностей з легкоатлетами. Артем та Кристина провели динамічну руханку, після якої – цікаві естафети, де хлопці та дівчата могли проявити свої швидкість, силу і спритність. Усі учасники заходу отримали подарунки від Відділення НОК України в Донецькій області, а підбила підсумок традиційна фотосесія.

Нагадаємо, головною метою проєкту #DolikeOlympians є сприяння здоровому та активному способу життя, популяризація видів спорту, фізичної культури та олімпійської освіти серед дітей та молоді.

Поділитися

теги: >

Наші партнери