Олімпійські ігри в Парижі

2023-03-24

#OlympicLab для школярів Добропілля з легкоатлеткою Вікторією Ткачук

23 березня регіональним олімпійським осередком Донеччини реалізовано напрямок спортивно-інтерактивного проєкту для дітей і молоді #OlympicLab «Розвиток/добробут – пізнай себе», засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

60 учнів навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – ДНЗ» Добропільської міської ради в режимі онлайн долучилися до зустрічі з провідною легкоатлеткою Донецької області Вікторією Ткачук – майстром спорту України міжнародного класу, срібною призеркою чемпіонату Європи 2022 року з бігу на 400 м з бар’єрами, учасницею Олімпійських ігор 2016 року, фіналісткою Олімпійських ігор-2020.

Атлетка охоче поділилася з дітьми особливостями тренувального процесу, розповіла про особистий спортивний шлях, мотивацію й досягнення, про неоціненний досвід та емоції, які вона отримала від виступів на олімпійських аренах Ріо-де-Жанейро і Токіо. Вікторія із задоволенням відповіла на всі запитання хлопців та дівчат, акцентувавши їх увагу на необхідності постійно розвиватися й удосконалювати свої здібності, бути дисциплінованими в спорті та навчанні, адже це є запорукою досягнення поставлених цілей.

До заходу також долучилися: представниця регіонального олімпійського осередку Донеччини Каріна Ваноян, директорка Школи вищої спортивної майстерності регіону Крістіна Русінова, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко і його заступник Максим Крилевський, директорка Добропільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 – ДНЗ» Людмила Мелешко та вчитель фізичної культури цього закладу Дмитро Калашник.

Відзначимо, що проєкт НОК #OlympicLab має на меті виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів і принципів, сприяння залученню дітей до активних занять спортом та здорового способу життя.

Поділитися

теги:

Наші партнери