Олімпійські ігри в Парижі

2022-06-28

Донеччина по-спортивному відзначила День Конституції України

Обласний спортивний захід з нагоди однієї з найважливіших державних дат – дня прийняття Конституції України – відбувся 28 червня в режимі онлайн за участю представників багатьох організацій сфери фізкультури та спорту. Підключення здійснювалися з різних куточків України та навіть з-за кордону.

Урочистості розпочалися з привітального слова начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимира Мицика: «Конституція України є однією з найдемократичніших у світі. Ми пишаємося, що є українцями, і сьогодні як ніколи шануємо права і свободи, закріплені в Конституції. Дякую кожному за внесок у розбудову нашої сильної та незалежної держави! Бажаю бути здоровими, сильними, жити в мирі й злагоді, нових перемог!».

Старт святковому пробігу дала майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Олімпійських ігор-2020, переможниця Всесвітньої універсіади 2019 року Марія Миколенко: «Я бажаю, щоб всі люди, які покинули свої домівки, якнайшвидше повернулися на рідну землю, і сім’ї нарешті возз’єдналися. Наша сила сьогодні – у єдності! Тільки так ми поборемо те зло, що прийшло на нашу землю».

Вітальні слова також пролунали від директора Школи вищої спортивної майстерності Донеччини Крістіни Русінової, директора Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю імені Сергія Бубки Ігоря Анушкевича, директора Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергія Головченка, директора Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Костянтина Кірпулянського.

ШВСМ долучилася до заходу із смт Любешів, що на Волині (разом з вихованцями місцевої ДЮСШ), ДОСФКСП ім. С.Бубки – з міста Полтава, ОКДЮСШ – з міста Дніпро (відділення тхеквондо ВТФ) і румунського міста Констанца (відділення дзюдо). ДОЦФЗН «Спорт для всіх» надіслав привітання з Закарпаття, де було організовано святковий спортивний захід для дітей-переселенців.

Поділитися

Наші партнери