2022-12-15

Дзюдоїсти Донеччини вибороли два «золота» і «бронзу» на турнірі в Києві

10 грудня відбувся XXV всеукраїнський турнір «Кубок федерації дзюдо Києва» серед юніорів та юніорок, який щороку проходить на високому рівні й збирає представників різних регіонів держави.

Від Донецької області на змаганнях успішно виступили три дзюдоїсти Школи вищої спортивної майстерності під керівництвом заслуженого тренера України Миколи Ящука.

У ваговій категорії до 48 кг «золото» виборола Меланія Водянна, у активі якої три звитяги над суперницями з міст Ромни, Київ та Суми.

Завдяки перемозі у ваговій категорії до 81 кг норматив майстра спорту України з дзюдо виконав Нікіта Горобець. Він виграв 5 сутичок проти спортсменів із Києва та Київської області.

Бронзовою призеркою у ваговій категорії до 70 кг стала Людмила Вознюк, виявившись сильнішою за представниць Київської та Чернігівської областей.