2022-12-05

Ганна Охрей із Краматорська – чемпіонка України з боксу серед жінок

З 28 листопада по 4 грудня в селі Яблуниця Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок, що зібрав понад 200 учасників із різних регіонів.

Золоту медаль у жіночій ваговій категорії 60 кг виборола майстер спорту України з Краматорська Ганна Охрей, яка представляє Школу вищої спортивної майстерності Донецької області.

Ганна виграла дві зустрічі, де її суперницями були Анна Жуковська з Волинської області та Вероніка Корець із Чернігівської області.

Окрім звання чемпіонки України, Охрей здобула право виступити в складі національної збірної на майбутніх ліцензійних відбіркових турнірах до Олімпійських ігор 2024 року.

Срібною призеркою у ваговій категорії 50 кг стала ще одна спортсменка ШВСМ Донеччини Дар’я-Ольга Гутаріна з міста Маріуполь, яка зараз тренується в Івано-Франківську.