Олімпійські ігри в Парижі

2023-09-19

Легкоатлетка Донеччини Валерія Зіненко виграла півмарафон у Чехії

Переможним для майстра спорту України міжнародного класу Валерії Зіненко став легкоатлетичний півмарафон «Mattoni Ústí nad Labem Half Marathon», що відбувся 16 вересня в чеському місті Усті-над-Лабою.

Серед 403 жінок, які подолали 21-кілометрову дистанцію, представниця Школи вищої спортивної майстерності Донецької області та міста Дружківки показала найшвидший час – 1 годину 13 хвилин 43 секунди. Найближчу переслідувачку, Терезу Грохову з Чехії, Зіненко випередила на 6 секунд.

«У цьому році з погодою не пощастило. Старт був о 15:00, в тіні було +26, на сонці навіть боюся уявити скільки. Перші декілька кілометрів гонки я пробігла по запланованому часу, але вже після 4 км відчула, що ноги дуже важкі. Чи то обʼємні тренування дали про себе знати, чи довгий переліт і зміна часового поясу (два дні, як я повернулася з Америки). Тож до 10 км я ще якось бігла, а далі темп впав, ноги сказали мені «бувай» і я на морально-вольових добігала до фінішу», – прокоментувала свій виступ Валерія для порталу «Жорстка атлетика».

Додамо, що раніше в поточному 2023 році Зіненко виграла чемпіонат України з бігу на 10000 м, здобула особисте «срібло» і командну «бронзу» на Кубку Європи з бігу на 10000 м.

Світлини – Runczech

Поділитися

теги: >

Наші партнери