Олімпійські ігри в Парижі

2022-12-13

Легкоатлетка із Маріуполя Марина Ковтунова проходить збори з Ярославою Магучіх

Продовжує підготовку до майбутніх престижних змагань з метою гідно представити Донецьку область та Україну маріупольська легкоатлетка Марина Ковтунова, яка спеціалізується в стрибках у висоту.

З 2 по 26 грудня в місті Монте-Гордо (Португальська Республіка) Марина проходить черговий навчально-тренувальний збір, під час якого має можливість отримати безцінний досвід від спільних занять із Ярославою Магучіх – бронзовою призеркою Олімпійських ігор-2020, чемпіонкою Європи та призеркою чемпіонатів світу, рекордсменкою України.

У свої 15 років Марина Ковтунова є майстром спорту України, чемпіонкою України серед дівчат та юніорок, переможницею перших Всесвітніх шкільних спортивних ігор, срібною призеркою юніорського чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій. У 2022-му вона встановила новий особистий рекорд у стрибках у висоту – 1,83 метра. Ковтунова є вихованкою Маріупольської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія» і атлеткою Школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

Відео тренувань: www.facebook.com/shvsm.dn.ua/videos/814951589567435.

Поділитися

теги: >

Наші партнери