Олімпійські ігри в Парижі

2022-06-03

Юна маріупольчанка Марина Ковтунова виграла змагання зі стрибків у висоту в Мюнхені

Літній сезон-2022 перспективна 15-річна легкоатлетка Донецької області Марина Ковтунова з міста Маріуполь розпочала із міжнародного турніру «35. Internationales Ludwig-Jall-Sportfest», що 29 травня прийняв німецький Мюнхен.

У жіночих змаганнях зі стрибків у висоту вихованка Маріупольської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія» і представниця Школи вищої спортивної майстерності регіону змогла перемогти старших і більш досвідчених суперниць. З результатом 1.80 метрів Ковтунова обійшла титуловану італійку Алессію Трост (1.75 м), а також трьох спортсменок з Німеччини та двох із Чехії.

«Багато чого було пережито… Але нічого не зламає, навіть біль! Початок нового сезону покладено! Україна – чемпіон!», – написала Марина у своєму Instagram.

Відзначимо, що особистим рекордом Ковтунової в стрибках у висоту є 1.83 м. Вона є чемпіонкою України серед дівчат та юніорок, переможницею перших Всесвітніх шкільних спортивних ігор, срібною призеркою юніорського чемпіонату Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій.

Поділитися

теги: >

Наші партнери