2021-11-02

Легкоатлети ШВСМ Донецької області – переможці та призери чемпіонату України з кросу в Ужгороді

Шість медалей різного ґатунку здобули спортсмени Школи вищої спортивної майстерності Донецької області на чемпіонаті України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, що відбувся 29-30 жовтня в місті Ужгород на дистанціях від 1 до 10 кілометрів.

Відразу дві легкоатлетки Донеччини піднялися на п’єдестал пошани за підсумками жіночого забігу на 8 км. Вікторія Калюжна поступово збільшувала відрив від суперниць і, зрештою, впевнено перемогла з часом 28 хвилин 55 секунд. Другою з результатом 29:10 хв. фінішувала Наталія Легонькова.

У змаганнях серед молоді Богдана Семьонова в якості одноосібної лідерки подолала ледь не всю 6-кілометрову дистанцію й упевнено виграла «золото» (21:31 хв.). Серед чоловіків U23 у напруженій боротьбі з бігу на 8 км звання чемпіона України виборов Вадим Лонський – його час 25:47 хв. виявився лише на чотири секунди кращим, ніж у срібного призера Владислава Мартинюка з Хмельниччини.

Серед юніорів U20 на дистанції 6 км володарем «срібла» став Руслан Наумов (19:33 хв.).

«Бронзу» серед дівчат U16 у бігу на 1 км здобула Дар’я Дубенець (3:25 хв.).

Тренери переможців і призерів чемпіонату України з кросу від Донецької області – Костянтин Степанцов, Володимир Ліщук, Ольга Лук’янова.