2021-07-16

Максим Наумов – бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з боксу в Тбілісі

На п’єдестал пошани чемпіонату Європи з боксу серед юніорів та юніорок, що з 1 по 11 липня проходив у столиці Грузії Тбілісі, піднявся один представник Школи вищої спортивної майстерності Донеччини.

Вихованець Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу із міста Покровськ, спортсмен змінного складу ШВСМ Максим Наумов здобув бронзову нагороду.

У ваговій категорії 70 кг Максим був сильнішим за Латіфа Насанова з Азербайджану (4:1), далі здобув перемогу над Андрієм Осейвши з Молдови, але за вихід у фінал поступився росіянину Махаурі Мохадану. Підготував нашого боксера тренер Батіралі Карімов.

Додамо, що збірна Україна посіла друге місце в підсумковому заліку, маючи в активі 19 медалей (4 золоті, 7 срібні та 8 бронзових). Міжнародною боксерською асоціацією (AIBA) було встановлено призовий фонд у розмірі 208 тисяч доларів. Переможці турніру отримали 4 тисячі доларів, срібні призери – 2 тисячі доларів, бронзові призери – по 1 тисячі доларів. Нагороди рівні як для юніорів, так і для юніорок у всіх 13 вагових категоріях.