Олімпійські ігри в Парижі

2021-08-05

Максим Рудик – чемпіон України-2021 серед молоді, Олексій Боклах – срібний призер

Боксери Школи вищої спортивної майстерності Донецької області здобули дві нагороди на чемпіонаті України з боксу серед молоді, що у 2021 році відбувся в Харкові з 26 липня по 1 серпня. Змагання присвятили пам’яті заслуженого тренера України Бориса Андреєва.

Максим Рудик із Маріуполя (тренери Валерій Черенков, Володимир Рудик) став чемпіоном України серед молоді, здобувши перемоги над Владиславом Моложавим із Черкащини та двома представниками Харківської області Дмитром Артюхом і Євгенієм Поляковим. Таким чином, Максим виборов право представити нашу державу на молодіжному чемпіонаті Європи, що заплановано провести в місті Будва (Чорногорія) 13-24 жовтня.

Олексій Боклах із Селидового (тренери Ярослав Підмастерчик, Олександр Шостак) був сильнішим за Нікіту Пастушенка з Вінниччини, Богдана Іванущака з Чернівецької області, Радислава Пазича з Херсонщини, але у фіналі поступився Бозорбою Матякубову з Кіровоградщини.

Усього в активі збірної Донеччини за підсумками молодіжного чемпіонату України виявилося 5 нагород (1 золота, 2 срібні, 2 бронзові), що дозволило їй посісти третє місце в командному заліку та друге за кількістю нагород.