2020-10-21

Боксери ШВСМ вибороли два «золота» і дві «бронзи» чемпіонату України серед юніорів у Запоріжжі

12-18 жовтня в місті Запоріжжя відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів, де за звання кращих боролися спортсмени 2004-2005 років народження з різних регіонів держави у 13-ти вагових категоріях.

Школу вищої спортивної майстерності Донецької області на змаганнях успішно представили 4 боксери, які здобули дві золоті та дві бронзові медалі.

Чемпіоном у ваговій категорії 50 кг став Максим Рудик з Маріуполя, а у ваговій категорії 63 кг перемогу святкував Олексій Боклах із Селидового, якого організатори визнали кращим спортсменом змагань.

Треті місця посіли: у ваговій категорії 57 кг – Іван Агапов із Краматорська, у ваговій категорії 60 кг – Володимир Камаєв із Бахмута.

Додамо, що всього в активі боксерів Донецької області на чемпіонаті України в Запоріжжі виявилося 10 нагород, що дозволило їм посісти 2 місце в загальнокомандному заліку.