Олімпійські ігри в Парижі

2021-02-10

На засіданні з питань олімпійської підготовки обговорили перспективи боксерів Донеччини

Чергове в 2021 році онлайн-засідання Координаційної ради з питань олімпійської підготовки та забезпечення олімпійців Донецької області, що відбулося 10 лютого, присвятили розгляду боксу.

Начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, голова Координаційної ради Володимир Мицик та голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський у своїх промовах наголосили, що в період відбіркового етапу до Олімпійських ігор необхідно приділити максимальну увагу всім моментам, пов’язаним із якісною підготовкою спортсменів.

Про олімпійські перспективи боксерів Донеччини на Ігри в Токіо – краматорчанки Ганни Охрей, маріупольців Ростислава Білостоцького та Дмитра Рибалко – доповіли тренери-викладачі відділення боксу Школи вищої спортивної майстерності Ярослав Підмастерчик та Анатолій Переяслов.

Так, для Ганни найближчим випробуванням стане міжнародний турнір «Странджа-2021» у Софії (Болгарія) наприкінці лютого. Основною конкуренткою боксерки Донецької області в збірній Україні у ваговій категорії 60 кг є Марина Мальована, яка програла перший бій на ліцензійному турнірі в Лондоні, що було призупинено в березні 2020 року через спалах COVID-19. Таким чином, Охрей має гідно проявити себе на відбіркових стартах, аби отримати шанс виступити на других ліцензійних змаганнях, що заплановано провести у Франції наприкінці червня – на початку липня, та вибороти там право поїхати на Олімпійські ігри в Токіо.

Ростислав Білостоцький та Дмитро Рибалко, як і Ганна, наразі перебувають на навчально-тренувальному зборі в «Конча-Заспі». І вже в лютому маріупольці планують виступити в Кривому Розі на відкритому турнірі за участю закордонних спортсменів, присвяченому пам’яті Олександра Асауленка. Вирішальними для цих боксерів також будуть ліцензійні змагання наприкінці червня – на початку липня, до яких ще обов’язково потрібно буде пройти відбір. Ростислав Білостоцький боротиметься за право потрапити до олімпійської збірної України у ваговій категорії 52 кг, а Дмитро Рибалко, що постійно виступає у категорії 75 кг, де його конкурентом є чемпіон світу та Європи Олександр Хижняк, у 2021 році спробує свої сили у напівважкій категорії 81 кг.

Особливу увагу члени Координаційної ради звернули на важливість проведення комплексного медичного обстеження спортсменів та координацію їх підготовки до змагань з боку обласного центру спортивної медицини, який функціонує в місті Бахмут.

Відзначимо, що в 2021 році з метою заохочення олімпійців стипендії з обласного бюджету призначено трьом представникам боксу: кандидатам на участь у Іграх в Токіо Ганні Охрей та Ростиславу Білостоцькому, а також тренеру Ярославу Підмастерчику.

Поділитися

теги: >

Наші партнери