Олімпійські ігри в Парижі

2021-09-17

Олімпійський урок та олімпійська руханка для школярів Дружківки

15 вересня спортивний майданчик загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Дружківської міської ради Донецької області перетворився на справжню олімпійську арену. Адже до учнів третіх класів завітали олімпійці регіону в рамках проєкту Національного олімпійського комітету України.

Гостями заходу стали: заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України, член виконкому регіонального відділення НОК України Ігор Нестеренко, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, спортсменка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, учасниця Ігор XXXII Олімпіади в Токіо Вікторія Калюжна, майстер спорту України з легкої атлетики Єгор Жуков, головний спеціаліст відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради Олена Рябченко, директор Дружківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дарія Пимонова. Вони привітали юних учасників свята та побажали всім гарного настрою, бадьорості та позитивних вражень.

Який спортивний захід без розминки? Учні, їх батьки та вчителі долучились до всеукраїнського проекту «Do Like Olympians», а реалізували його Вікторія Калюжна та Єгор Жуков.

На території спортивного комплексу організували різноманітні спортивні активності. Дітей поділили на три команди (згідно класів – 3-А, 3-Б, 3-В), які були вдягнені у футболки різних кольорів: білі, жовті та зелені.

Команди передавали естафетну паличку, стрибали через бар’єри, спробували себе в ролі хокеїстів і навіть бігали з великими м’ячами, намагаючись пролізти в обруч! Емоції вирували неймовірні, боротьба була запеклою, вболівальники палко підтримували своїх фаворитів – усе як на справжніх олімпійських змаганнях.

Кожного учасника естафет заохотили подарунками від НОК України, переможців – футболками, а вболівальників-однокласників – олімпійськими щоденниками. У заключній частині уроку всі бажаючі мали змогу поспілкуватися з іменитими спортсменами, які з задоволенням взяли участь в автограф-сесії.

Модератором заходу виступила тренер-викладач відділення легкої атлетики Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та інструктор-методист Школи вищої спортивної майстерності Ольга Лук’янова.

Поділитися

теги: > >

Наші партнери