Олімпійські ігри в Парижі

2024-02-15

#OlympicLab для школярів Вугледару з дзюдоїсткою Кариною Саркісян

14 лютого в режимі онлайн регіональним олімпійським осередком Донеччини реалізовано напрямок спортивно-інтерактивного проєкту для дітей і молоді #OlympicLab «Чат з чемпіонами та навички лідерства», засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

43 учні навчально-виховного комплексу «Політехничний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Вугледарської міської ради долучилися до зустрічі з Кариною Саркісян – представницею Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, яка є майстром спорту України з дзюдо, призеркою чемпіонатів України, переможницею Кубку України.

Спілкуючись із дітьми, Карина розповіла про вид спорту дзюдо, про свій спортивний шлях, досягнення всеукраїнського рівня та виступи на міжнародних аренах, наголосивши на важливості дисципліни й мотивації в тренувальному процесі, а також у навчанні. «Великі успіхи у будь-якій сфері життя є результатом попередньої кропіткої праці», – підкреслила спортсменка. Хлопці та дівчата поставили гості цікаві запитання, і на кожне з них отримали вичерпну відповідь, дізнавшись більше про формування здорового способу життя.

До проєкту #OlympicLab також долучилися: представниця регіонального олімпійського осередку Донеччини Каріна Ваноян, директор Вугледарського НВК «Політехничний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Ганна Петрова та вчитель фізичного виховання цього навчального закладу Володимир Щур.

Усі учасники заходу будуть заохочені подарунками від Національного олімпійського комітету України.

Поділитися

теги:

Наші партнери