Олімпійські ігри в Парижі

2020-11-06

Під час вебінару НОК провідним олімпійцям розповіли про основні зміни у Всесвітній антидопінговій програмі

5 листопада в режимі онлайн за ініціативи Національного олімпійського комітету України спільно з Міністерством молоді та спорту України і Національним антидопінговим центром України для спортсменів з літніх та зимових олімпійських видів спорту провели семінар на тему «Основні зміни у Всесвітній антидопінговій програмі».

Понад 350 атлетів-учасників заходу привітали президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, директор Національного антидопінгового центру України Іван Курліщук, заступник міністра молоді та спорту України Ніна Лемеш.

«Тема чистоти спорту, боротьби з допінгом є вкрай важливою й болючою в сучасному спорті, їй приділяється колосальна увага світової спільноти. У правилах постійно відбуваються зміни, нововведення. Треба слідкувати за новою інформацією, регулярно отримувати знання, покращувати свою обізнаність в питаннях антидопінгу», – сказав Сергій Бубка, наголосивши, що НОК України й надалі займає жорстку і принципову позицію нульової терпимості до допінгу, всебічно сприяючи проведенню наукових і освітніх семінарів, присвячених боротьбі з допінгом, виданню відповідної тематичної літератури.

Присутні отримали корисну інформацію, яку їм надали фахівці НАДЦ Ярослав Кручек та Олександр Ткачук щодо основних змін Всесвітньої антидопінгової програми, зокрема, дані Всесвітнього антидопінгового кодексу-2021, заборонений список препаратів-2021, подання інформації про місцезнаходження, висвітлили питання небезпеки вживання спортивного харчування, отримання дозволу на терапевтичне використання тощо.

Відеозапис семінару від 05.11.2020 року розміщено на Youtube-каналі НОК України:

Поділитися

Наші партнери