2020-12-09

Плавці Донецької області – серед переможців і призерів чемпіонату України в Дніпрі

2-6 грудня в 50-метровому басейні Палацу водних видів спорту «Метеор» у місті Дніпро відбувся чемпіонат України з плавання, який зібрав спортсменів із 22 регіонів нашої держави.

Школу вищої спортивної майстерності Донецької області на змаганнях представили 7 плавців, і в підсумку двом маріупольцям за підсумками запливів вільним стилем вдалося увійти до числа кращих.

Данило Чобанян фінішував першим на дистанції 5000 м з часом 55 хвилин 57,37 секунд, другим – на дистанціях 1500 м (16:0.61) і 800 м (8:27.22). Микита Жиров здобув «срібло» на 200-метрівці (1:52.54).

Додамо, що Олександр Хаджинов із Маріуполя фінішував четвертим на 200-метрівці батерфляєм з результатом 2:07.62, завдяки чому виконав норматив майстра спорту України.