2022-02-14

П’ятиборки Донеччини – призерки зимового чемпіонату України

З 9 по 11 лютого в місті Київ відбувся відкритий зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства, що зібрав близько 200 спортсменів усіх вікових категорій із Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Київської, Луганської, Львівської областей та столиці нашої держави.

Від Донеччини на змаганнях виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності та Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону.

За підсумками змагань серед жінок у командному заліку 3 місце посіли представниці ШВСМ Донецької області Олена Босова, Анастасія Марченко та Валерія Бебешко.

Серед молоді також на третій сходинці опинилась команда в складі спортсменок ШВСМ Анастасії Марченко, Валерії Бебешко та спортсменки ОКДЮСШ Лії Радчинської.

Другі місця Анастасія Марченко, Валерія Бебешко та Лія Радчинська посіли в командному заліку двох вікових груп – серед юніорок та серед дівчат до 19 років.

Окрім командних досягнень, Донеччина має нагороду і за підсумками особистих змагань: Анастасія Марченко здобула «срібло» серед дівчат U19 із сумою 992 очки.

Нагадаємо, що програма змагань з сучасного п’ятиборства включає такі етапи: фехтування, плавання, конкур, комбайн (біг + стрільба з лазерного пістолета). Серед юнаків та дівчат – це чотириборство, до якого не входить конкур.