Олімпійські ігри в Парижі

2021-02-08

П’ятиборки ШВСМ Донецької області – володарки нагород чемпіонату України

1-4 лютого в Києві відбувся відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства, який зібрав спортсменів зі столиці, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Луганської, Львівської, Харківської областей.

За підсумками змагань до числа володарів нагород увійшли 3 представниці Школи вищої спортивної майстерності Донеччини: спортсменка основного складу відділення сучасного п’ятиборства Ірина Хохлова та вихованки Обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону, спортсменки змінного складу ШВСМ Анастасія Марченко і Валерія Бебешко.

Майстер спорту України міжнародного класу Ірина Хохлова здобула перемогу в особистому заліку серед жінок. Також Ірина разом із Анастасією Марченко і Валерією Бебешко посіли 2 місце в командному жіночому заліку.

У особистому заліку серед дівчат до 19 років кандидат у майстри спорту України Анастасія Марченко стала бронзовою призеркою. У командному заліку в цій віковій категорії Анастасія, Валерія Бебешко та ще одна представниця Донецької області Лія Радчинська опинились на другій сходинці.

Поділитися

теги: >

Наші партнери