2021-04-06

П’ятиборки Донеччини – треті на командному чемпіонаті України серед юніорок

1-3 квітня в місті Харків відбулися національні змагання з сучасного п’ятиборства – відкритий кубок України та відкритий командний чемпіонат України серед юніорів, який зібрав представників Києва, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Луганської, Львівської та Харківської областей.

Від Донеччини на змаганнях виступили спортсмени Школи вищої спортивної майстерності та Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону.

Найкращий результат продемонструвала команда юніорок у складі Валерії Бебешко, Анастасії Марченко (ШВСМ – ОСДЮСШОР) та Лії Радчинської (ОСДЮСШОР), яка серед інших регіонів України посіла третє місце з 2655 очками. При цьому в особистому заліку цієї вікової категорії найвище розташувалася Валерія Бебешко – із 932 очками вона стала четвертою.

На четвертій сходинці за підсумками впертої боротьби серед чоловіків у рамках Кубку України завершив свій виступ і Кирим Шехмаметьєв (ШВСМ), маючи в активі 1473 очка.

Нагадаємо, що програма змагань з сучасного п’ятиборства включає такі етапи: фехтування, плавання, конкур, комбайн (біг + стрільба з лазерного пістолета).