Олімпійські ігри в Парижі

2021-05-12

Юні п’ятиборки Донеччини – на п’єдесталі чемпіонатів України у Львові

4-6 травня у Львові відбулися відкриті чемпіонати України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат до 17 і 19 років.

На навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України та на базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського кращих визначали атлети з Києва, Харкова, Дніпра, Житомира, Львова, Донецької та Луганської областей.

За підсумками змагань у чотириборстві, яке включає фехтування, плавання та комбайн (біг + стрільба з лазерного пістолета), до числа кращих увійшли дві спортсменки змінного складу відділення сучасного п’ятиборства Школи вищої спортивної майстерності, вихованки Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з кінного спорту, сучасного п’ятиборства та триатлону з міста Слов’янськ.

Валерія Бебешко в особистому заліку стала першою серед дівчат до 17 років та третьою серед дівчат до 19 років, Анастасія Марченко – п’ятою серед дівчат до 19 років. У командному заліку вікової категорії U19 Валерія та Анастасія посіли 3 місце. А в командному заліку вікової категорії U17 на третій сходинці опинилися Валерія Бебешко та спортсменки ОСДЮСШОР Лія Радчинська і Анастасія Мартинова.

Поділитися

теги:

Наші партнери