Олімпійські ігри в Парижі

2022-11-09

ШВСМ Донецької області долучилася до Радіодиктанту національної єдності-2022

9 листопада – у День української писемності та мови – українці з усього світу писали радіодиктант національної єдності. У 2022 році «Українське радіо» провело захід у 22-й раз.

Авторка цьогорічного тексту під назвою «Твій дім» – українська письменниця і режисерка, членкиня Українського ПЕНу Ірина Цілик. Читала його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

Долучилася до заходу, спрямованого на об’єднання навколо України та української мови, і спортивна спільнота Донецької області. У режимі онлайн одночасно писали диктант працівники управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації на чолі з начальником управління Володимиром Мициком, представники обласних організацій фізкультурно-спортивної спрямованості. Учасниками акції стали також і працівники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області на чолі з директором Крістіною Русіновою.

«Дякую кожному і кожній, хто сьогодні долучився до загальнонаціонального диктанту на знак поваги до української мови та української культури. Ми всім серцем любимо свою країну, пишаємося, що є українцями – сильними та незламними! Робимо і робитимемо надалі максимум задля нових національних перемог і здобутків!», – зазначив Володимир Мицик.

Текст диктанту зачитували в ефірі «Українського радіо», і його також можна послухати за посиланням. Незмінними є умови акції: диктант треба писати лише від руки. Надіслати роботу на перевірку потрібно протягом 24 годин після закінчення диктанту (тобто до 11:00 четверга, 10 листопада). Паперовий лист має бути надісланий на адресу: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001 (важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада). Електронний лист (відскановий чи сфотографований текст диктанту) приймається на електронну пошту: rd@ukr.net, rd@suspilne.media.

Звірити написаний текст диктанту з оригінальним можна буде 11 листопада на сайтах Українського Радіо (ukr.radio) та Суспільного Мовлення (corp.suspilne.media).

Поділитися

Наші партнери