Олімпійські ігри в Парижі

2021-08-18

Спортсменки ШВСМ Донецької області переможно виступили на чемпіонаті України зі стрільби кульової у Вінниці

З 12 по 17 серпня в місті Вінниця, на базі тиру ВОО ФСТ «Динамо» України, відбувся відкритий літній чемпіонат країни зі стрільби кульової з гвинтівки, присвячений 30-й річниці Незалежності України.

Школу вищої спортивної майстерності Донецької області на змаганнях представили чотири спортсмени.

За результатами першого дня чемпіонату перемогу в командній першості у вправі МГ-9 (малокаліберна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи) святкували майстри спорту України міжнародного класу Вікторія Сухорукова, Карина Сулімова та майстер спорту України Вікторія Корж. Також у цій вправі Вікторія Сухорукова стала третьою серед 39 учасниць особистої першості.

Ще більш успішним виявився виступ дівчат з Донеччини у вправі МГ-6 (малокаліберна гвинтівка, 50 м, 120 пострілів, стрільба з трьох положень). Крім того, що представниці нашого регіону знову очолили підсумкову командну першість, Вікторії Сухоруковій вдалося обійти всіх суперниць і в особистих змаганнях.

Втретє здобути звання найкращої Сухорукова змогла у вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка 10 м, 60 пострілів), де було 54 учасниці.

Додамо, що заслужений майстер спорту України Юрій Сухоруков разом із донькою були на 4 місці серед 35 команд у вправі ГП-мікст (пневматична гвинтівка, 10 м, змішані команди).

У загальнокомандній першості чемпіонату України зі стрільби кульової (гвинітвка) представники Донеччини посіли 4 сходинку серед 13 регіонів.

Поділитися

теги: > > >

Наші партнери