Олімпійські ігри в Парижі

2021-10-19

Спортсмени Донеччини здобули повний комплект нагород чемпіонату України зі стрибків у воду

На чемпіонаті України зі стрибків у воду серед вікових груп «А» і «В» (2002-2004 р.н. та 2005-2006 р.н.), що відбувся 11-16 жовтня в київському спорткомплексі «Ліко», спортсмени Донецької області з міста Маріуполь відзначилися медалями різного ґатунку.

«Золото» зі стрибків з вишки із результатом 372,05 балів отримав 18-річний представник Школи вищої спортивної майстерності Ілля Шабанов, який так прокоментував свій виступ: «Виявилося нелегко, хоча конкуренція і не була сильною. Взагалі я вишку не стрибаю, зібрав програму і показав все, що вмію на сьогоднішній день. До цього чемпіонату я два місяці провів у Києві на зборі, тому добре підготувався до старту, щоб показати найкращі свої стрибки. На сьогоднішній день я задоволений результатом».

Окрім цього, Ілля Шабанов став бронзовим призером у стрибках з 3-метрового трампліну (результат – 400,95 балів), четвертим у синхронних стрибках з 3-метрового трампліну (у парі з представником Миколаївщини Романом Савченком) і п’ятим у стрибках з 1-метрового трампліну.

14-річна вихованка комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Меотида», спортсменка ШВСМ Віолетта Мельник здобула срібну медаль зі стрибків з 1-метрового трампліну, маючи результат 295,40 балів.

За підсумками змішаних командних змагань, що були вперше проведені на таких чемпіонатах, збірна Донеччини в складі Іллі Шабанова, Віолетти Мельник та Олександри Левицької посіла третє місце.

Підготували наших спортсменів тренери Юлія Ліхачова та Юрій Артамонов.

Фото – Ukrainian Diving Federation

Поділитися

теги: > >

Наші партнери