Олімпійські ігри в Парижі

2020-10-26

Спортсмени ШВСМ Донецької області – серед кращих на чемпіонаті України зі стрибків у воду

З 19 по 24 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України зі стрибків у воду серед вікових груп «А» і «В» та міжнародний турнір «Кубок Ліко» серед вікових груп «С» і «Д».

Школу вищої спортивної майстерності Донецької області на змаганнях представили 4 спортсмени з міста Маріуполь – Ніка Шурда, Ілля Шабанов, Олександра Левицька і Віолетта Мельник, які всього здобули 10 нагород та допомогли команді регіону посісти 3 місце в загальному заліку чемпіонату.

Ніка Шурда серед дівчат вікової групи «А» стала чемпіонкою України в стрибках з вишки і триметрового трампліну, а також другою в стрибках з метрового трампліну. Окрім цього, разом з Олександрою Левицькою Ніка здобула «золото» у синхронних стрибках з вишки. Сама Олександра Левицька серед дівчат вікової групи «В» посіла перші місця в стрибках з метрового та триметрового трамплінів.

Ілля Шабанов серед юнаків вікової групи «А» став володарем трьох срібних медалей чемпіонату – у стрибках з вишки, з триметрового трампліну, а також у синхронних стрибках з триметрового трампліну в парі зі спортсменом Харківської області.

У рамках міжнародного турніру «Кубок Ліко» Віолетті Мельник вдалося принести до скарбнички Донеччини ще одну нагороду – юна спортсменка перемогла в стрибках з метрового трампліну серед дівчат вікової групи «С».

Підготували спортсменів ШВСМ Донецької області тренери зі стрибків у воду Юлія Ліхачова та Юрій Артамонов.

Поділитися

Наші партнери