Олімпійські ігри в Парижі

2023-04-21

Спортсмени Донецької області представлять Україну на III Європейських іграх

21 квітня – дата, від якої починається відлік останніх двох місяців до старту ІІІ Європейських ігор, що з 21 червня по 2 липня 2023 року приймуть Краків та інші міста Малопольського воєводства Польщі.

І попри складні часи, які сьогодні переживає Україна через повномасштабне російське вторгнення, на престижних змаганнях обов’язково буде представлена українська національна збірна та спортсмени Донецької області в її складі.

Станом на сьогодні забезпечили собі право участі в Іграх 5 атлетів Школи вищої спортивної майстерності Донеччини: Ганна Охрей (бокс), Вікторія Сухорукова (стрільба кульова), Ірина Хохлова (сучасне п’ятиборство), Ксенія Левковська (триатлон) і Андрій Гарбар (тхеквондо ВТФ).

Відбір на III Європейські ігри триває. Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України № 679 від 09.02.2023 року, кандидатами на участь у зазначених змаганнях від Донецької області є 23 спортсмени.

Нагадаємо, що перші та другі Європейські ігри були успішними для Донеччини. У 2015 році в Баку спортсмени регіону здобули 12 медалей: «золото» – Аліна Махиня (боротьба вільна), «срібло» – Ігор Радівілов (гімнастика спортивна), дві бронзові медалі – Яків Хаммо (дзюдо), сім бронзових медалей – Вероніка Гришко, Єлизавета Яхно, Аліна Шинкаренко (плавання синхронне) і ще одну «бронзу» – Коу Лей (теніс настільний). У 2019 році атлети Донеччини вибороли 5 нагород: «золото» – легкоатлети Олексій Поздняков (двічі), Сергій Смелик і Аліна Логвиненко, «бронзу» – борець вільного стилю Олександр Хоцянівський.

Поділитися

теги:

Наші партнери