Олімпійські ігри в Парижі

2021-07-26

Свято Олімпійського прапора в Краматорську

У день відкриття Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо місто Краматорськ долучилося до Всеукраїнської церемонії «Свято олімпійського прапора».

На урочистий захід, що відбувся в сквері імені Т.Г. Шевченка, завітали вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, їх тренери та пересічні містяни. Почесними гостями стали: начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Мицик, заступник Краматорського міського голови Андрій Безсонний, заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, директор Школи вищої спортивної майстерності, член виконкому Відділення НОК України в Донецькій області Крістіна Русінова.

Присутнім зачитали текст звернення президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки з нагоди підняття прапорів на честь української збірної – учасників Ігор XXXII Олімпіади в Токіо. Один із головних його меседжів: «Сьогодні, у час великих змін та глобальних викликів, цей всесвітній форум набуває виняткової ваги. Адже Ігри Олімпіади – це не тільки змагання найкращих атлетів Планети, це й символ єдності, що дарує нам надію на краще майбутнє».

«Упевнений, вся Україна палко вболіватиме за національну олімпійську команду, а мешканці Донецької області особливо слідкуватимуть за виступами своїх земляків. Віримо, що наша тепла підтримка надихне спортсменів на перемоги!», – сказав Володимир Мицик, додавши, що перебіг подій Олімпіади транслюватиметься на телеканалі «UA: Перший».

Право підняти олімпійський та державний прапори доручили заслуженому майстру спорту України зі стрільби кульової, срібному призеру Олімпійських ігор 2008 року Юрію Сухорукову та заслуженому тренеру України зі стрільби кульової, заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України Ірині Сухоруковій.

Гімн Національного олімпійського комітету України наживо виконала Аліса Зазімко з міста Дружківки, під час якого всі присутні за допомогою яскравого відеоролика пригадали переможні миті виступів спортсменів Донеччини на минулих Літніх Олімпійських іграх.

«Я знаю багатьох спортсменів, які були успішними, здобули безліч медалей, але так і не змогли відзначитися на Олімпійських іграх. Це – дійсно важлива подія у світі спорту. Вона відрізняється організацією, атмосферою, людьми, що там знаходяться. Кожному спортсменові, який представляє нашу країну, бажаю успіхів», – відзначив Юрій Сухоруков.

Нагадаємо, до складу олімпійської збірної України на Ігри в Токіо, що включає 157 спортсменів, від Донецької області увійшло 14 представників п’яти видів спорту: 9 – легкої атлетики, 2 – велоспорту, по 1 – боротьби вільної, кінного спорту, тенісу настільного.

Поділитися

Наші партнери