Олімпійські ігри в Парижі

2022-06-30

Триатлети Донеччини – переможці та призери чемпіонату Болгарії в акватлоні

25-26 червня в місті Бургас відбувся чемпіонат Болгарії з триатлону за програмою акватлон, що передбачає поєднання бігу та плавання.

За підсумками змагань низку нагород здобули триатлети Донеччини з міста Слов’янськ – вихованці Школи вищої спортивної майстерності та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, які тренуються під керівництвом Георгія і Ольги Драгулян у болгарському місті Варна.

Серед жінок на першу й другу сходинки п’єдесталу пошани піднялися відповідно Маргарита Крилова та Варвара Мухіна, четвертою стала Вероніка Горобець. Серед чоловіків перше місце посів Мирон Бойко, третє – Іван Шевченко, четверте – Максим Стародубцев.

Змагання юніорок виграла Олександра Заровна, другий результат серед юніорів показав Іван Ткаченко.

Серед кадетів переміг Захар Цівковський, четвертим був Данило Драгулян. Змагання юнаків на третій сходинці завершив Олександр Потрубач.

Наступними стартами, де триатлети Донеччини також прагнутимуть гідно представити Україну, стануть відкритий чемпіонат Болгарії в олімпійській дисципліні естафета-мікст та чемпіонат Болгарії на спринтерській дистанції, що пройдуть 2-3 липня в місті Бяла.

 

Поділитися

теги:

Наші партнери