Олімпійські ігри в Парижі

2023-03-09

Українські федерації з олімпійських видів спорту підписали спільне Звернення до МОК щодо можливого допуску російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань

9 березня відбулася нарада за участі президента НОК України, окремих членів виконкому НОК України та представників всеукраїнських федерацій з олімпійських видів спорту. Захід організовано для розгляду звернення федерацій щодо формування єдиної позиції олімпійського руху України в питанні недопущення спортсменів російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань.

У результаті обговорення зазначеного питання національні федерації з олімпійських видів спорту підписали Звернення до Міжнародного олімпійського комітету з вимогою залишити чинною рекомендацію Виконкому МОК від 28.02.2022 щодо недопуску спортсменів росії та білорусі до міжнародних змагань до завершення збройної агресії в Україні.

«У нинішніх надскладних умовах військової агресії російської федерації ми всі разом продовжуємо робити все можливе, аби захистити національні інтереси та інтереси нашої олімпійської родини. Тримаємо наш фронт і робимо все для того, щоб спортсменів рф та рб не допустили до міжнародних змагань у будь-якому статусі, навіть у нейтральному», – зазначив під час засідання президент НОК України Вадим Гутцайт.

ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ:

За інформацією Національного олімпійського комітету України

Поділитися

Наші партнери