2023-09-04

Велосипедист Донеччини Анатолій Будяк – на п’єдесталі пошани гонки «Tour of Iran» (Azarbaijan)

З 27 по 31 серпня відбулися міжнародні змагання з велосипедного спорту на шосе «Tour of Iran» (Azarbaijan) UCI 2.1, що зібрали 82 спортсменів із 21 країни: Алжиру, Бельгії, Венесуели, Греції, Еритреї, Індонезії, Іраку, Ірану, Іспанії, Казахстану, Китаю, Лаосу, Малайзії, Монголії, Нідерландів, Німеччини, Португалії, Таїланду, України, Філіппін, Японії.

Гідно виступив на змаганнях 27-річний велосипедист Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Анатолій Будяк. Він виграв четвертий етап гонки на дистанції 210,3 км з часом 5 годин 37 хвилин 10 секунд та став другим за підсумками п’ятого етапу на дистанції 197,9 км (4:46:25). За сумою 5 етапів змагань у індивідуальній загальній класифікації велосипедист Донеччини з результатом 19:59:57 посів 2 сходинку, поступившись 21 секундою іранцю Саїду Сафарзадеху.

Анатолій Будяк є майстром спорту України міжнародного класу, представляє на змаганнях Лиманську громаду, має досвід виступу на Олімпійських іграх в Токіо-2020.

Тренерами спортсмена є Сергій Гречин та Олексій Солнцев.