Олімпійські ігри в Парижі

2021-11-09

Велосипедисти Донеччини здобули «срібло» і «бронзу» на чемпіонаті України з кросу в Кропивницькому

5-7 листопада в місті Кропивницький відбулися заключні в 2021 році національні змагання з велосипедного спорту – чемпіонат України з кросу, де кращих визначали 275 спортсменів із 22 регіонів держави.

За підсумками естафетних командних гонок володарями нагород стали 15 велосипедистів Донецької області, з яких двоє представляють Школу вищої спортивної майстерності.

Спортсменка постійного складу відділення велоспорту ШВСМ Марина Алтухова допомогла команді регіону здобути «срібло» серед жінок.

Також до числа кращих увійшов представник змінного складу відділення велоспорту ШВСМ, вихованець Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки Герман Діденко, який отримав «бронзу» серед юнаків.

Відзначимо, що велокрос – це універсальна дисципліна, у якій успішно виступають не лише класичні «шосейники», а й спортсмени, що спеціалізуються у виді маунтенбайк, велоспорті на треку та ВМХ. Для всіх із них – це чудова можливість продовжити спортивний сезон, випробувати та «прокачати» себе в нових умовах.

Поділитися

теги:

Наші партнери