2021-03-16

Велосипедисти ШВСМ Донецької області здобули «золото» і «срібло» чемпіонату України на треку

12-14 березня в місті Львів відбувся чемпіонат України з велоспорту на треку в олімпійських номерах програми серед чоловіків, жінок, юніорів і юніорок – змагання стали відбірковими до чемпіонатів Європи та світу 2021 року.

Школу вищої спортивної майстерності Донецької області на турнірі представили два велосипедисти, які здобули нагороди за підсумками командної гонки переслідування на 4 км.

Даніїл Нікулін, вихованець ОСДЮСШОР з велоспорту, та представники Львівщини Микита Яковлев, Олександр Кривич, а також Олександр Сметанюк із Вінниці вибороли «золото» з результатом 4 хвилини 17,091 секунд.

Ілля Клепіков разом зі спортсменами Миколаївської області здобули «срібло» з часом 4 хвилини 25,513 секунд.

Усього в активі велосипедистів Донеччини виявилося 5 медалей чемпіонату: чотири золоті та одна срібна. Таким чином, спортсмени регіону підтвердили право на участь у чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу, що заплановано провести в квітні та вересні 2021 року відповідно.