Олімпійські ігри в Парижі

2021-08-23

Вікторія Калюжна отримала нагороду на святі до Дня Державного Прапора в Краматорську

23 серпня по всій Україні відбулася загальнонаціональна церемонія урочистого підняття Державного Прапора. У Донецькій області найбільший синьо-жовтий стяг, розміри якого складають 16×24 м, замайорів на 80-метровій щоглі в краматорському парку «Ювілейний».

Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора розпочалися з відеотрансляції звернення Президента України Володимира Зеленського. Після підняття синьо-жовтого святу пройшов флешмоб «Welcome to Ukraine» за участі творчих колективів.

«Над українською Донеччиною майорить український прапор! Він щодня нагадуватиме про те, що наша боротьба за свободу не марна, і що вона й досі триває. З Днем Державного Прапора України!», – сказав голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

До числа нагороджених на святі увійшла Вікторія Калюжна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, спортсменка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, учасниця Ігор XXXII Олімпіади в Токіо. Атлетку удостоїли Почесною грамотою Донецької облдержадміністрації та відзнакою до 30-річчя Незалежності України.

Поділитися

теги:

Наші партнери