Олімпійські ігри в Парижі

2022-07-22

Вікторія Ткачук – у топ-10 на чемпіонаті світу в бігу на 400 м з бар’єрами

19-20 липня на чемпіонаті світу з легкої атлетики, що триває в місті Юджин (Орегон, США), Донецьку область у складі збірної України гідно представила майстер спорту міжнародного класу Вікторія Ткачук.

Відбірковий етап на дистанції 400 м з бар’єрами серед 37-ми учасниць із 26 країн Вікторія подолала з 16-м часом – 55.27 секунд. Далі у півфіналі наша атлетка показала кращий власний результат сезону – 54.24 секунди, але він став лише четвертим у її забігу та загалом дев’ятим, що не дозволило вийти до фіналу.

«Звичайно, я засмучена, не потрапивши в головний забіг моєї дистанції на цьому чемпіонаті, але я зробила все, що в моїх силах на сьогодні, і цього виявилось недостатньо! З часом 54.24 я залишилася 9-та сьогодні, але за правилами змагань у мене 10-та позиція. Знаю, де недопрацювала, знаю, де можу додати! І обов’язково це зроблю! Цей півфінал є моєю відправною точка до чемпіонату Європи, який пройде вже за декілька тижнів у Мюнхені, тому я використаю цей час, щоб бути у кращій формі. Дякую всім за підтримку та віру в мене! Працюємо далі!», – так прокоментувала свій виступ Ткачук на сторінці в Instagram.

Вікторія Ткачук є уродженкою Хмельницької області, у 2011 році переїхала на Донеччину, до 2014-го навчалася в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки (нині – Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки). З 2012 року представляє Школу вищої спортивної майстерності Донецької області. Виступає на змаганнях за місто Бахмут. На Олімпійських іграх у Токіо, що пройшли влітку 2021 року, посіла 6 місце з результатом 53.79 с. Особистий рекорд Ткачук у бігу на 400 м з/б становить 53.76 с.

Фото – Getty Images for World Athletics, Associated Press

Поділитися

теги: >

Наші партнери