Олімпійські ігри в Парижі

2022-07-19

Вітаємо з Днем тренера України!

19 липня – це особлива дата в історії українського спорту, адже 26 років тому наша національна команда вперше взяла участь у літніх Олімпійських іграх.

З нагоди цієї події Україна сьогодні відзначає День тренера. Ми віддаємо шану наставникам, які є невід’ємною частиною перемог і здобутків своїх вихованців. Оскільки всі розуміємо, що навіть найбільшому таланту, аби досягнути успіху, потрібен тренер.

Сьогодні, у дуже тяжкі для нашої держави та Донецької області часи, кропітка праця тренера щодо виведення на пік форми вже відомих спортсменів, а також виховання нових чемпіонів, стає ще більш безцінною. Адже кожна поява українського атлета на п’єдесталі пошани, під жовто-блакитним прапором та коли лунає державний гімн України, – це ще одне свідчення, що агресору не вдасться зламати дух нашого народу та зруйнувати нашу єдність.

Дякуємо всім тренерам, хто присвятив життя розвитку українського спорту! Дякуємо керівництву області та держави за підтримку спортивної спільноти на шляху до нових яскравих перемог! Разом зробимо рідні Донеччину та Україну сильнішими!

Поділитися

Наші партнери