Олімпійські ігри в Парижі

2022-07-14

Володимир Мицик: Завдяки нашим спортсменам увесь світ має знати, що Україна є сильною та незламною!

14 липня начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик провів нараду зі спортсменами-інструкторами Донецької обласної штатної спортивної команди резервного спорту з олімпійських видів спорту на 2022 рік та їх особистими тренерами.

«Вітаю новопризначених спортсменів-інструкторів із працевлаштуванням в управлінні, а декого – з отриманням першої зарплати. Це стало можливим завдяки всебічній підтримці спорту регіону від голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка, виконанні обласним керівництвом всіх раніше взятих на себе зобов’язань. І на сьогодні функціонування сфери спорту в Донеччині має одне з кращих забезпечень серед усіх областей України. Вдячний кожному атлету і тренеру за те, що ведете боротьбу на спортивному фронті, гідно представляючи рідну державу на найвищому рівні. Сподіваюся, що на вашому прикладі інші юні вихованці Донеччини прагнутимуть до покращення власних результатів і нових перемог!», – звернувся до всіх Володимир Мицик.

За актуальними даними, у 2022 році атлети Донеччини вже взяли участь у 136 міжнародних змаганнях з 34 видів спорту, здобувши 230 нагород (з них 128 медалей в активі олімпійців).

Донецька обласна штатна команда резервного спорту на 2022 рік, маючи 20 штатних одиниць, включає 27 атлетів від 15 до 22 років, з яких 13 осіб – на 1 ставку, 14 осіб – на 0,5 ставки. Вони набуватимуть трудового стажу, посадовий оклад становитиме 5699 грн., також передбачено надбавку за спортивне звання – у розмірі 15% для майстра спорту України міжнародного класу, 10% – для майстра спорту України. Перелік спортсменів було погоджено з Міністерством молоді та спорту України.

Спортсмени-інструктори Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2022 рік є представниками 10 олімпійських видів спорту: бокс – Олександр Корнєв, Максим Наумов, Максим Рудик, Ренат Чубревичев; боротьба вільна – Микита Гончаров, Марія Єфремова, Євгенія Сєдих; боротьба греко-римська – Владислав Луб, Іван Цибанев; важка атлетика – Євген Бурбала; велоспорт – Марина Алтухова, Алла Марущук, Дмитро Полупан, Олена Ребракова; дзюдо – Аліна Шилова; легка атлетика – Михайло Брудін, Марина Ковтунова, Марія Ларіна, Руслан Наумов, Олександр Сосновенко, Кристина Юрчук; плавання – Микита Жиров, Данило Чобанян; стрибки у воду – Олександра Левицька; триатлон – Мирон Бойко, Олександра Заровна, Варвара Мухіна.

Перспективні атлети штатної команди представляють 8 територіальних громад Донеччини: Бахмутської, Вугледарської, Дружківської, Краматорської, Лиманської, Маріупольської, Покровської та Слов’янської.

У рамках наради окремо було обговорено питання комплектування штатної команди та обов’язків спортсменів-інструкторів, подання ними документів відповідно до визначеного переліку, проходження медичного огляду. Своїми напрацюваннями й планами на найближче майбутнє поділилися тренер-викладач відділення триатлону Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Георгій Драгулян та учень-спортсмен відділення легкої атлетики ШВСМ Руслан Наумов.

«Вдячний усім, хто особисто докладає зусиль задля зміцнення та примноження славних спортивних традицій Донецької області. Так тримати! Керівництво Донецької області зі свого боку робитиме все можливе, аби ви мали умови для продовження тренувань і здобуття нових нагород. Кожна перемога, яка дається кропіткою роботою, кожна поява спортсмена Донеччини на п’єдесталі пошани міжнародних змагань сьогодні дуже багато вартує, з огляду на те, які тяжкі часи переживає наша держава. Увесь світ має знати, що Україна є сильною та незламною!», – резюмував Володимир Мицик.

Поділитися

Наші партнери