Олімпійські ігри в Парижі

2021-02-23

24 спортсмени ШВСМ увійшли до Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік

З метою забезпечення умов атлетам Донеччини для переходу до спорту вищих досягнень та поповнення основного складу національних збірних команд України, третій рік поспіль управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації cформовано Донецьку обласну штатну спортивну команду резервного спорту з олімпійських видів спорту.

Перелік спортсменів на 20 штатних одиниць погоджується з Міністерством молоді та спорту України – у 2021 році до нього увійшли 27 осіб від 15 до 22 років. Серед них 24 атлети представляють основний та змінний склади відділень з видів спорту Школи вищої спортивної майстерності Донецької області. Вони набуватимуть трудового стажу, посадовий оклад становитиме 5260 грн., також передбачено надбавку за спортивне звання – у розмірі 15% для майстрів спорту України міжнародного класу, 10% – для майстрів спорту України.

Представництво ШВСМ в Донецькій обласній штатній команді резервного спорту на 2021 рік таке: бокс – Олексій Боклах, Дмитро Рибалко, Максим Рудик, боротьба вільна – Катерина Зелених, Віолетта Семчова, Євгенія Сєдих, Катерина Шалікова, боротьба греко-римська – Нікіта Дементієв, Владислав Луб, важка атлетика – Євген Бурбала, велоспорт – Марина Алтухова, вітрильний спорт – Андрій Кеня, легка атлетика – Артем Алфімов, Михайло Брудін, Андрій Дибка, Владислав Коваленко, Марія Ларіна, Вадим Лонський, Кирило Приходько, Богдана Семьонова, Олександр Сосновенко, плавання – Данило Чобанян, стрибки у воду – Ніка Шурда, тхеквондо (ВТФ) – Артем Гарбар.

Додамо, що після затвердження складу Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік залишається можливість внесення до нього змін на основі щоквартального аналізу виконання індивідуальних планів спортсменів-інструкторів.

Поділитися

Наші партнери