Олімпійські ігри в Парижі

2022-04-23

Вищі кваліфікаційні категорії присвоєно 3 тренерам ШВСМ Донецької області

23 квітня в режимі онлайн відбулося четверте в 2022 році засідання атестаційної комісії з визначення кваліфікаційного рівня тренерів (тренерів-викладачів) для присвоєння кваліфікаційних категорій.

Захід провів начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик.

«Новий наказ Мінмолодьспорту дозволяє тренерам зберігати присвоєну раніше кваліфікаційну категорію на період дії воєнного стану. Але є нюанс із проходженням тренерами відповідних курсів – при завершенні терміну їх дії необхідно проходити ці курси наново. Сьогоднішнє засідання атестаційної комісії дозволяє уникнути такої ситуації та продовжити нарахування зарплати тренерам згідно їх кваліфікаційної категорії», – зазначив Володимир Мицик.

Усього на розгляд комісії було подано кандидатури трьох тренерів Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, і кожна з них отримала схвалення. Підставою для присвоєння їм вищої категорії є видатні результати підопічних спортсменів:

– у тренера-викладача відділення стрибків у воду Юлії Ліхачової – це Ніка Шурда та Ілля Шабанов;

– у тренера-викладача відділення легкої атлетики Володимира Ліщука – це Єгор Жуков;

– у тренера-викладача відділення сучасного п’ятиборства Дмитра Сидорова – це Ірина Хохлова та Кирим Шехмаметьєв.

Відзначимо, що рішенням атестаційної комісії відбувається присвоєння вищої, першої та другої кваліфікаційних категорій. Обов’язковій атестації підлягають тренери штатної команди національних збірних команд України і тренери (тренери-викладачі), які працюють в закладах фізичної культури і спорту незалежно від підпорядкування та форми власності.

Поділитися

Наші партнери