Олімпійські ігри в Парижі

2024-06-23

Юні легкоатлети ШВСМ Донецької області вибороли 3 медалі на чемпіонаті України в Луцьку

З 18 по 20 червня в місті Луцьк відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 року народження і молодше, що зібрав 551 учасника з 23 регіонів і столиці держави.

За підсумками змагань представники Школи вищої спортивної майстерності Донеччини відзначилися 3 нагородами.

Дар’я Дубенець із Дружківки, вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та атлетка ШВСМ перемогла на дистанції 1500 м з результатом 4:44.51 хв. і стала другою в бігу на 800 м (2:19.22).

Спортсмен ШВСМ Донецької області Дмитро Голуб виграв змагання з бігу на 400 м з бар’єрами, показавши час 55,18 с.

Наставниками Дар’ї Дубенець є Ольга Лук’янова та Костянтин Степанцов, тренер Дмитра Голуба – Михайло Марченко.

Відзначимо, що національна першість у Луцьку була відбірковою до чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат, що відбудеться з 18 по 21 липня в місті Банська-Бистриця у Словаччині.