2022-01-25

Борці Донеччини греко-римського стилю здобули 4 «бронзи» на чемпіонаті України U23

19-21 січня в місті Запоріжжя відбувся чемпіонат України з боротьби греко-римської серед спортсменів до 23 років, за підсумками якого команда Донецької області посіла 4 місце.

Володарями бронзових медалей у конкуренції з дорослішими суперниками стали чотири представники Школи вищої спортивної майстерності.

У ваговій категорії до 55 кг нагородою відзначився Марк Волошин зі Слов’янська. Також на п’єдестал пошани піднялися три борця з Краматорська: у категорії до 60 кг – Артем Іскендеров, у категорії до 77 кг – Гліб Фірсов, у категорії до 97 кг – Владислав Луб.

При цьому Марк Волошин та Гліб Фірсов виконали норматив майстра спорту України.

Загалом Донеччину на змаганнях представили 12 спортсменів – десять із Краматорська, по одному з Маріуполя та Слов’янська.