2021-02-12

Бронзові досягнення спортсменів ШВСМ Донецької області на чемпіонаті України зі стрільби кульової

6-11 лютого в місті Львів відбувся відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової серед чоловіків і жінок.

Від Школи вищої спортивної майстерності Донецької області на змаганнях виступили 8 спортсменів, які представляють міста Бахмут, Краматорськ і Маріуполь. Четверо з них увійшли до числа призерів.

У вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м, 60 пострілів) Андрій Шклярук, Ігор Дімніч та Олександр Баранов посіли третє місце в командній першості. За підсумками другого старту в особистих змаганнях Ігор Дімніч став п’ятим.

У вправі ГП-6 (пневматична гвинтівка, 10 м, 60 пострілів) бронзову медаль здобула Вікторія Сухорукова.

Відзначимо, що зимовий чемпіонат України був відбірковим на Кубок світу з пневматичної зброї, який заплановано провести у березні в Індії.