2021-03-30

Чотири важкоатлети ШВСМ здобули нагороди юніорського чемпіонату України в Чернігові

З 22 по 27 березня в місті Чернігів відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років, який зібрав представників 23 регіонів держави.

Від Школи вищої спортивної майстерності Донецької області на змаганнях виступили 15 спортсменів, з яких 4 піднялися на п’єдестал пошани. У їх активі – 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові нагороди за сумою двоборства. Серед юніорів команда Донеччини опинилась на третій сходинці загального заліку з 937 очками, поступившись важкоатлетам Хмельниччини (1080 очок) та Львівщини (1164 очка).

Титул чемпіона України у ваговій категорії понад 109 кг виборов Євген Бурбала з Вугледару, із сумою двоборства 360 кг (160 кг у ривку + 200 кг у поштовху) не залишивши жодного шансу суперникам.

Срібним призером у ваговій категорії до 89 кг із результатом у сумі двоборства 327 кг (145 кг + 182 кг) став Ілля Москаленко (Краматорськ/Бахмут).

«Бронзу» здобули: у в/к до 59 кг із результатом у сумі двоборства 161 кг – Дар’я Власова (Білозерське); у в/к до 71 кг із результатом 156 кг – Рената Ісмагілова (Бахмут/Білозерське), яка вперше виконала норматив майстра спорту України.

Також норматив майстра спорту вперше виконав Віталій Саламаха з Вугледару, який з результатом 215 кг став шостим у категорії до 61 кг.