Олімпійські ігри в Парижі

2021-11-11

Долучаймося до Всеукраїнського місяця цифрової грамотності!

53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України разом із Дія.Цифрова освіта оголошують місяць цифрової грамотності – масштабну інформаційну кампанію, яка має надихнути українців на навчання цифрових навичок.

Проєкт триватиме з 1 по 30 листопада 2021 року.

Пропонуємо вам ознайомитись з платформами Дія. Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua (для всього населення) та Всеукраїнська Школа Онлайн – https://lms.e-school.net.ua (для вчителів та школярів), зареєструватися на платформах.

На порталі є національний тест на цифрову грамотність Цифрограм https://osvita.diia.gov.ua/digigram, щоб перевірити рівень знань. Сертифікатом про складання Цифрограму можна підсилити резюме та підвищити шанси на працевлаштування.

На платформі Дія.Цифрова освіта (https://www.facebook.com/diia.education) можна безоплатно дивитися освітні серіали, які допоможуть розвинути цифрові навички. Загалом – це близько 70 курсів для вчителів, медиків, юристів, журналістів, держслужбовців, школярів, і це неповний перелік. Рекомендовані освітні серіали:

– Основи кібергігієни – https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene;

– Кіберняні – https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny;

– Обережно! Кібершахраї – https://osvita.diia.gov.ua/courses/attentioncyber-fraudsters;

– Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» – https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey;

– Як громаді стати цифровою – https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities;

– Електронний підпис – https://osvita.diia.gov.ua/courses/digitalsignature.

Ініціативу Міністерства цифрової трансформації України вже підтримали Київстар, Укрпошта, Мережа АЗК «WOG», Citrus.ua, robota.ua, Jooble, MEGOGO, «Проєкт підтримки Дія», що впроваджується ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції, і перелік партнерів постійно оновлюється.

Стратегічний партнер — швейцарсько-українська Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа. Інформаційним партнером став Facebook. Активності в межах Місяця цифрової грамотності можна відстежувати в соцмережах за хештегом #DigitalMonth.

Поділитися

Наші партнери