Олімпійські ігри в Парижі

2024-05-06

Дзюдоїстки ШВСМ Донецької області здобули 3 медалі на Кубку України

2 травня в Києві відбувся один із найважливіших національних стартів з дзюдо – Кубок України, що зібрав понад 235 чоловіків і 80 жінок із 20 областей та столиці держави.

Школу вищої спортивної майстерності Донецької області на змаганнях гідно представили три дзюдоїстки.

Мілена Кухар здобула «срібло» в категорії 48 кг, маючи в активі дві перемоги над суперницями з Києва та Сумщини.

Меланія Водянна стала бронзовою призеркою в категорії 52 кг, здолавши представниць Запорізької та Київської областей.

Аліна Шилова відзначилася «бронзою» в категорії 57 кг, вигравши сутички проти двох опоненток із Запорізької області та спортсменки з Дніпропетровщини.

Тренерами дзюдоїсток ШВСМ Донеччини є Дмитро Ігнатенко та Микола Ящук.

Світлини – Дмитро Путінцев (для Федерації дзюдо України) і надані тренером Дмитром Ігнатенком