2020-08-18

Геннадій Завертайло виборов у Черкасах «срібло» всеукраїнського турніру. «Бронза» – у Владислава Євтушенка і Владислава Отечка

14 та 15 серпня в спорткомплексі «Будівельник» міста Черкаси відбувся всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті Івана Піддубного, у якому взяли участі спортсмени з 16 регіонів країни віком до 20 років.

Після затяжного карантину борці повернулися до змагань і визначили найсильніших у вагових категоріях від 55 кг до 130 кг. Цей турнір став етапом відбору до складу збірної України для участі в чемпіонаті світу серед юніорів, що заплановано провести в грудні у місті Белград (Сербія).

Три медалі до скарбнички Донецької області принесли представники Школи вищої спортивної майстерності.

Срібним призером у ваговій категорії до 55 кг став Геннадій Завертайло з міста Маріуполь, вихованець Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна та спортсмен змінного складу відділення боротьби греко-римської ШВСМ.

Бронзові нагороди турніру пам’яті Івана Піддубного здобули спортсмени ШВСМ із міста Краматорськ: у ваговій категорії до 67 кг – Владислав Євтушенко, у вазі до 77 кг – Владислав Отечко.